Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Nowy standard usług medycznych - OCM24

Głównym Partnerem i sponsorem kampanii „Wylecz się Zdrowiem” jest Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostało stworzone dla Pacjentów, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard, a przede wszystkim pewny dostęp do służby medycznej. Głównym celem Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stały rozwój oferty i obsługa pacjentów na najwyższym poziomie.

W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych, pakietów tematycznych czy przeglądów stanu zdrowia Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, rehabilitację. Wzbogacanie oferty dla pacjentów dotyczy nie tylko zakresu usług. Dużym ułatwieniem w dostępie do oferty Ogólnopolskiego Centrum Medycznego były propozycje świadczenia ich w najdogodniejszym miejscu dla Pacjenta.

Ważnym elementem wyróżniającym nasze abonamenty jest profilaktyka dlatego w swojej ofercie zwracamy na to uwagę poprzez umożliwienie Pacjentom wykonania panelu badań laboratoryjnych co roku – bez konieczności uzyskania skierowania a także możliwość korzystania z konsultacji lekarza geriatry.

Najlepszym weryfikatorem jakości i wiarygodności Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stale rosnąca liczba Pacjentów a także poszerzająca się liczba partnerów medycznych których w Polsce jest już ponad 1500.

Spółka już kilkukrotnie odbierała nagrody za swoje działania. Z nagrody z której Zarząd spółki jest szczególnie dumny to certyfikat Projektu Rzetelni w Ochronie Zdrowia.

Poza świadczeniem pomocy specjalistycznej Ogólnopolskie Centrum Medycznego przywiązuje ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w tym szczególnie osób starszych w zakresie profilaktyki powszechnie występujących chorób i schorzeń a także działań z zakresu CSR.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne jest partnerem fundacji Dzień dla Życia.

Nasza firma powstała po to by sprostać potrzebom wynikającym ze zmian demograficznych i stale rosnącym wymaganiom w zakresie opieki medycznej dla osób starszych i potrzeby tej grupy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.