Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Nowy standard usług medycznych - OCM24

Głównym Partnerem i sponsorem kampanii „Wylecz się Zdrowiem” jest Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostało stworzone dla Pacjentów, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard, a przede wszystkim pewny dostęp do służby medycznej. Głównym celem Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stały rozwój oferty i obsługa pacjentów na najwyższym poziomie.

Nasza spółka specjalizujące się w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych ludzi w podeszłym wieku. Ceny proponowane przez Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostały dostosowane do zasobów finansowych osób w podeszłym wieku.

W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych, pakietów tematycznych czy przeglądów stanu zdrowia Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, rehabilitację. Wzbogacanie oferty dla pacjentów dotyczy nie tylko zakresu usług. Dużym ułatwieniem w dostępie do oferty Ogólnopolskiego Centrum Medycznego były propozycje świadczenia ich w najdogodniejszym miejscu dla Pacjenta.

Ważnym elementem wyróżniającym nasze abonamenty jest profilaktyka dlatego w swojej ofercie zwracamy na to uwagę poprzez umożliwienie Pacjentom wykonania panelu badań laboratoryjnych co roku – bez konieczności uzyskania skierowania a także możliwość korzystania z konsultacji lekarza geriatry.

Najlepszym weryfikatorem jakości i wiarygodności Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stale rosnąca liczba Pacjentów a także poszerzająca się liczba partnerów medycznych których w Polsce jest już ponad 800.

Spółka już kilkukrotnie odbierała nagrody za swoje działania. Z nagrody z której Zarząd spółki jest szczególnie dumny to certyfikat Projektu Rzetelni w Ochronie Zdrowia.

Poza świadczeniem pomocy specjalistycznej Ogólnopolskie Centrum Medycznego przywiązuje ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w tym szczególnie osób starszych w zakresie profilaktyki powszechnie występujących chorób i schorzeń a także działań z zakresu CSR.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne jest partnerem fundacji Dzień dla Życia oraz świadczy usługi medyczne pacjentom Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Nasza firma powstała po to by sprostać potrzebom wynikającym ze zmian demograficznych i stale rosnącym wymaganiom w zakresie opieki medycznej dla osób starszych i potrzeby tej grupy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.